Bank Spółdzielczy w Juchnowcu Górnym w usłudze szybkich płatności internetowych PayByNet

Informacje

Bank Spółdzielczy w Juchnowcu Górnym w usłudze szybkich płatności internetowych PayByNet

PayByNet to usługa płatności internetowych działająca w popularnym modelu „płatności linkiem” (pay-by-link), który to model jest najbardziej powszechnym sposobem płatności w polskim eCommerce.

Dzięki usłudze Paybynet za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co zlecasz płatność.

Z Paybynet zapłacisz nie tylko w sklepach internetowych. Korzystając z usług e-urzędu, możesz wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.
Platforma organizacyjno-techniczna PayByNet została uznana przez Narodowy Bank Polski za system rozliczeniowy, co gwarantuje bezpieczeństwo tej formy płatności. KIR zapewnia też przejrzystość rozliczeń, ponieważ przelewy wykonywane są bezpośrednio z rachunku bankowego Klienta na rachunek bankowy sklepu lub urzędu.
Jak korzystać ?
Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności „Paybynet”. Podczas dokonywania płatności w Internecie szukaj ikonki:


Po wybraniu Banku Spółdzielczego w Juchnowcu Górnym z listy banków zostaniesz przekierowany na stronę Bankowości Internetowej, na której po zalogowaniu się będziesz mógł autoryzować płatność. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.